Nadcházející nebo probíhající turnaje

Vánoční turnaj v rapid šachu – Hejnice

(16.12.2017)

Vánoční krkonošský rapid – Rokytnice nad Jizerou

(26.12.2017)

Vánoční bleskový turnaj – Bakov nad Jizerou

(26.12.2017)

Bakovské dvojice

(27.1.2018)

2017

Prosinec

Vánoční turnaj DDM Libertin

(9.12.2017)

 

Vánoční šachový turnaj

(9.12.2017)

Listopad

Přebor škol – Okresní kolo Liberec

(28.11.2017)

 

Frýdlant Open 2017

(25.11.2017)

 

Open zapovězených tváří

(12.11. - 18.11.2017)

v Kovářské při MČR D18/20 a polofinále H18/20

 

O přeborníka města Turnova

(11.11.2017)

 

Liberec Open

(4.11.2017)

Říjen

Memoriál Vladimíra Mikuleho

(21.10.2017)

rapid v Lomnici nad Popelkou

 

O přeborníka Šluknovského výběžku

(14.10.2017)

 

Doprovodný turnaj dospělých DDM Varnsdorf

(14.10.2017)

Září

Kořenovský podzimní turnaj v aktivním šachu

(28.9.2017)

pořadatelem zrušen

 

Mistrovství ČR v bleskovém šachu družstev

(24.9.2017)

propozice

 

Pohár ČR v rapid šachu družstev 2017

(23.9.2017)

propozice

 

Olympiáda družstev mládeže ŠSLK

(23.9.2017)

 

KP 2017 blic – Strážský blesk

(17.9.2017)

 

Sloup v Čechách – turnaj mládeže

(16.9.2017)

 

Velká cena Mostu v rapid šachu čtyřčlenných družstev 2017 – 16. 9. 2017

(16.9.2017)

 

Turnovský granát

(9.9.2017)

Červenec

KP jednotlivců – Open Desko

(22.7. - 29.7.2017)

 

Open České Švýcarsko

(1.7. - 8.7.2017)

Červen

Kořenovský letní turnaj v aktivním šachu

(30.6.2017)

 

O rohozecký soudek

(17.6.2017)

 

Strážský žákovský rapid

(10.6.2017)

 

Krajský přebor do 8 a do 10 let

(10.6.2017)

 

KP 2017 družstev – rapid

(3.6.2017)

Květen

KP 2017 seniorů

(27.5.2017)

 

Frýdlantské slavnosti

(21.5.2017)

 

KP mládeže v rapidu

(20.5.2017)

 

KP mládeže do 16 let

(13.5. - 14.5.2017)

 

Memoriál Pavla Šimíčka

(13.5.2017)

 

Pohár osvobození

(8.5.2017)

 

Strážský rapid – Stráž pod Ralskem

(6.5.2017)

Duben

Jarní krkonošský rapid – Rokytnice n/J

(22.4.2017)

 

turnaj mládeže „O přeborníka Kunratic“

(22.4.2017)

 

Šenovský turnaj mládeže

(8.4.2017)

 

KP družstev mladších žáků

(2.4.2017)

Březen

Žákovský jarní turnaj DDM Libertin

(25.3.2017)

 

Žákovský jarní turnaj ŠS Desko

(18.3.2017)

 

O pohár města Varnsdorfu – turnaj VC+ML mládeže

(11.3.2017)

Únor

Krajské kolo přeboru škol

(9.2.2017)

 

KP v rapidu – Memoriál Zdeňka Kobra

(4.2.2017)

Leden

Podještědská liga

(21.1.2017)

2016

Prosinec

Libštát – Vánoční bleskový

(29.12.2016)

 

Vánoční rapid Rokytnice nad Jizerou

(26.12.2016)

 

Vánoční šachový turnaj Hejnice 2016

(26.12.2016)

 

Štěpánská trofej

(26.12.2016)

 

Vánoční turnaj ŠŠ Desko

(17.12.2016)

 

Žákovský turnaj DDM Libertin Česká Lípa

(3.12.2016)

Listopad

Liberec open 26.11.2016

(26.11.2016)

 

PŠ 2016/17 – Okresní kola ČL+LB+SE

(23.11. - 29.11.2016)

 

Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20

(13.11. - 19.11.2016)

 

Open zapovězených tváří – doprovodný Open pro děti mládež i dospělé

(13.11. - 19.11.2016)

 

Frýdlant Open 2016

(12.11.2016)

Říjen

Šachový turnaj pro mládež – Sloup v Čechách – 22.10.2016

(22.10.2016)

 

,,O PŘEBORNÍKA ŠLUKNOVSKÉHO VÝBĚŽKU“ – 8.10.2016 – Varnsdorf

(8.10.2016)

Září

MČR v bleskovém šachu družstev – 25.9.2016 – Liberec

(25.9.2016)

 

Pohár ČR v rapid šachu čtyřčlenných družstev – 24.9.2016 – Liberec

(24.9.2016)

 

3. Ročník Slavia Open – Liberec – 17.9.2016

(17.9.2016)

 

KP v blesku 3.9.2016 Stráž pod ralskem v rámci 22. ročníku Strážského blesku

(3.9.2016)

Červenec

Open Desko Liberec 2016 – 23.7 -30.7.2016 – Liberec

(23.7. - 30.7.2016)

 

Open „České Švýcarsko“ 2016 – 2-9.7.2016 – Krásná Lípa

(2.7. - 9.7.2016)

Červen

Letní Open Babylon – 18.6.2016 – Liberec

(18.6.2016)

 

Šluknovský pěšák – 12.6.2016 – Šluknov

(12.6.2016)

 

„O Rohozecký Soudek“ – 11.6.2016 – Modřišice Podhájí

(11.6.2016)

 

Krajský přebor ŠSLK do 8 a do 10 let – 4.6.2016 – Stráž pod Rálskem

(4.6.2016)

 

Strážský žákovský turnaj – 4.6.2016 – Stráž pod Rálskem

(4.6.2016)

 

Krajského přeboru družstev v rapid šachu 2016 – 4.6.2016 – Liberec

(4.6.2016)

Květen

Krajský přebor jednotlivců 2016 – seniorské kategorie – 29.5.2016 – Liberec

(29.5.2016)

 

Strážský rapid – 28.5.2016 – Stráž pod Ralskem

(28.5.2016)

 

O Pohár Českolipské šachové akademie – 21.5.2016 -Česká Lípa

(21.5.2016)

 

Krajský přebor mládeže v rapid šachu 2016 – 15.5.2016 – Liberec

(15.5.2016)

 

47. ročník bleskového turnaje Pohár Osvobození – 8.5.2016 – Krásná Lípa

(8.5.2016)

Duben

VIII. Šachový turnaj mládeže – Kamenický Šenov – 30.4.2016

(30.4.2016)

 

Šachový turnaj mládeže o přeborníka Kunratic – 24.4.2016

(24.4.2016)

 

Jarní Krkonošský rapid 2016 – 16.4.2016 – Rokytnice nad Jizerou

(16.4.2016)

 

Šachová olympiáda družstev mládeže – 16.4.2016 – Liberec

(16.4.2016)

 

Podještědská liga – 1.ročník – 9.4.2016 až 7.5.2016 – Liberec

(9.4. - 7.5.2016)

 

Krajský přebor ŠSLK družstev mladších žáků 2016 – 2.4.2016 – Arnultovice

(2.4.2016)

Březen

Memoriál Františka Šoulavého – 27.3.2016 – Hostinné

(27.3.2016)

 

Velikonoční Open v Novém Boru 2016 – 2.ročník – 24.3 – 27.3.2016

(24.3. - 27.3.2016)

 

Jarní šachový turnaj – 19.3.2016 – Liberec

(19.3.2016)

 

Velikonoční šachový turnaj v rapid šachu – Česká Lípa – 12.3.2016

(12.3.2016)

Únor

5. Ročník Memoriálu Zdeňka Kobra – 6.2. 2016 – Liberec

(6.2.2016)

 

Přebor škol v šachu 2015-2016 — Krajské kolo Libereckého kraje — 4. 2. 2016

(4.2.2016)

 

Regionálního přeboru jednotlivců mužů 2016 v šachu – Skupina střed

(4.2. - 14.4.2016)

2015

Prosinec

28.ročník Vánočního šachového turnaje v bleskové hře – 29.12.2015 – Libštát

(29.12.2015)

 

Memoriál Víta Albrechta – 27.12.2015 – Hejnice

(27.12.2015)

 

Vánoční rapid 2015 – Rokytnice nad Jizerou – 26.12.2015

(26.12.2015)

 

47.ročník Štěpánské trofeje — Krásná Lípa — 26.12.2015

(26.12.2015)

 

Přebor škol v šachu okresní kolo Liberec – 15.12.2015

(15.12.2015)

 

Vánoční šachový turnaj – 12.12.2015 – Liberec

(12.12.2015)

 

Velká Cena Ústí n. L. v šachu čtyřčlenných družstev 2015 – Ústí n. L.- 12.12.2015

(12.12.2015)

 

Vánoční šachový turnaj v rapid šachu – Česká Lípa – 5.12.2015 – GP LK 03

(5.12.2015)

Listopad

Okresní kolo přeboru škol v šachu, okres Česká Lípa – 26.11.2015 – DDM Smetanka Nový Bor

(26.11.2015)

 

Akademické MČR v bleskové hře mužů a žen – 17.11.2015 – Brno

(17.11.2015)

 

22. ročník šachového turnaje jednotlivců v rapid šachu Liberec Open – 17.11.2015

(17.11.2015)

 

Mistrovství ČR D18/D20 a Polofinále Mistrovství ČR H18/H20 – Doksy – 14 – 20.11.2015

(14.11. - 20.11.2015)

 

Mistrovství Čech HD10 hrané společně s otevřeným Mistrovstvím Čech 2015 dětí do 8 let – Doksy – 13-17.11.2015

(13.11. - 17.11.2015)

 

2. turnaj VC LK mládeže 2015/16 – Sloup v Čechách – 7.11.2015

(7.11.2015)

Říjen

Open Mistrovství ČR v bleskovém šachu čtyřčlenných družstev – 4.10.2015 – Liberec

(4.10.2015)

 

Pohár ČR v rapid šachu čtyřčlenných družstev – 3.10.2015 – Liberec

(3.10.2015)

 

Memoriál Vladimíra Mikuleho – 3.10.2015 – Lomnice nad Popelkou

(3.10.2015)

Září

2. Ročník Slavia Open – 26.9.2015 – Liberec

(26.9.2015)

 

Desenský turnaj v aktivním šachu – 25.9.2015 – Desná

(25.9.2015)

 

Strážský Blesk – 19.9.2015 – Stráž pod Rálskem

(19.9.2015)

 

Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2015 – 12 a 13.září 2015

(12.9. - 13.8.2015)

 

Mistrovství ČR juniorů a juniorek v rapid šachu – 12 až 13. září 2015 – Vyškov

(12.9. - 13.9.2015)

 

39.ročník Fejfarova memoriálu – 12.9.2015 – Nový Bor

(12.9.2015)

 

„Turnovský Granát“ – 5.9.2015 – Turnov

(5.9.2015)

Srpen

Jizerské hospůdky I – turnaj v aktivním šachu – 6.8.2015 – Jablonec nad Nisou

(6.8.2015)

Červenec

Open Desko Liberec 2015 – 18-25.7.2015 – Liberec

(18.7. - 25.7.2015)

 

Open „České Švýcarsko“ 2015 – 1.7-8.7.2015 – Krásná Lípa

(1.7. - 8.7.2015)

Červen

„O Rohozecký Soudek“ – 20.6.2015 – Turnov

(20.6.2015)

 

Šluknovský pěšák – 20.6.2015 – Šluknov

(20.6.2015)

 

1. ročník Open Novoborské Akademie 2015 – 19-21.6.2015

(19.6. - 21.6.2015)

 

Kořenovský turnaj v rapid šachu – 18.6.2015 – Kořenov

(18.6.2015)

 

Krajského přebor družstev v rapid šachu 2015 – 13.6.2015 – Liberec

(13.6.2015)

 

Krajský přebor ŠSLK do 8 a do 10 let – Stráž pod Rálskem – 6.6.2015

(6.6.2015)

 

Strážský žákovský open – Stráž pod Rálskem – 6.6.2015

(6.6.2015)

Květen

Krajský přebor jednotlivců 2015 – seniorské kategorie – 30.5.2015 – Liberec

(30.5.2015)

 

„O Pohár Českolipské šachové akademie“ – 23.5.2015 – Česká Lípa

(23.5.2015)

 

Memoriál Pavla Šimíčka – 23.5.2015 – Liberec

(23.5.2015)

 

Memoriál Josefa Dřevínka – 17.5.2015 – Frýdlant

(17.5.2015)

 

Krajský přebor žáků v rapid šachu 2015 – 16.5.2015 – Nové Město pod Smrkem

(16.5. - 16.4.2015)

 

Šachový festival Vysočiny 2015 — 2-23.5.2015

(2.5. - 23.5.2015)

 

Strážský rapid – 2.5.2015 – Stráž pod Ralskem

(2.5.2015)

Duben

Krajský přebor družstev v bleskovém šachu 2015 – 26.4.2015 – Liberec

(26.4.2015)

 

Šachový turnaj mládeže „O přeborníka Kunratic“ – 25.4.2015 – Kunratice u Cvikova

(25.4.2015)

 

Krkonošský rapid 2015 – 18.4.2015 – Rokytnice nad Jizerou

(18.4.2015)

 

Šachová olympiáda družstev mládeže – 18.4.2015 – Liberec

(18.4.2015)

 

Velikonoční šachový turnaj 2015 – Oddílový přebor Šk Frýdlant – 11.4.2015

(11.4.2015)

 

Turnaj v bleskové hře – Velikonoční vejce – Jablonec nad Nisou – 2.4.2015

(2.4.2015)

Březen

Krajský přebor ŠSLK družstev mladších žáků 2015 – 28.3.2015 – Arnultovice

(28.3.2015)

 

Velikonoční šachový turnaj v rapid šachu – 21.3.2015 – Česká Lípa

(21.3.2015)

 

Jarní šachový turnaj – 14.3. 2015 – Liberec

(14.3.2015)

 

Mistrovství ČR mládeže 2015, FIDE OPEN a Národní OPEN 2015 —- 7-14.3 2015

(7.3. - 14.3.2015)

 

VII. Šachový turnaj mládeže – Kamenický Šenov – 7.3.2015

(7.3.2015)

Únor

Krajské kolo přeboru škol – Liberecký kraj – 18.2.2015 – Liberec

(18.2.2015)

 

Open Liberec 2015 – 14.-21.2. 2015

(14.2. - 21.1.2015)

 

4. ročník Memoriálu Zdeňka Kobra – 7.2.2015

(7.2.2015)

Leden

Okresní kolo přeboru škol – Liberec 28.1.2015

(28.1. - 29.1.2015)

2014

Prosinec

Turnaj v bleskové hře – 27.12.2014 – Libštát

(27.12.2014)

 

Vánoční turnaj 2014 – 27.12.2014 – Frýdlant

(27.12.2014)

 

Vánoční Rapid 2014 – 26.12.2014 – Rokytnice n.Jiz.

(26.12.2014)

 

Vánoční turnaj pro děti a mládež – 20.12.2014 – Liberec

(20.12.2014)

 

Vánoční šachový turnaj v rapid šachu – Česká Lípa – 6.12.2014

(6.12.2014)

Listopad

21. ročník šachového turnaje jednotlivců v rapid šachu Liberec Open – 29.11.2014

(29.11.2014)

 

Okresní kolo dužstev v šachu 2014 – Nový Bor – 27.11.2014

(27.11.2014)

 

Akademické MČR v bleskovém šachu – 17.11.2014

(17.11.2014)

 

36. Ročník Šachového Turnaje Žákovských Družstev – Teplice 2014 – 8.11.2014

(8.11.2014)

Říjen

Šachový turnaj dětí do 15.let – Sloup v Čechách – 25.10.2014

(25.10.2014)

 

Memoriál Vladimíra Mikuleho 2014 – 4. října 2014 – Lomnice nad Popelkou

(4.10.2014)

 

Fejfarův memoriál – 38.ročník – Nový Bor – 4.10.2014

(4.10.2014)

Září

1.ročník Slavia Open 2014 – 27.09.2014 Liberec – Turnaj pro mládež ročník 1997 a ml.

(27.9.2014)

 

Strážský blesk – 13.9. 2014 – Kulturní dům „U Jezera“

(13.9.2014)

 

Turnovský Granát 6.9.2014 – Kulturní centrum Střelnice – Turnov

(6.9.2014)

Červenec

Turnaj ve Fischerových šachách – v rámci Open Desko Liberec 2014

(22.7.2014)

 

Open Desko Liberec 2014

(19.7. - 26.7.2014)

 

OPEN „České Švýcarsko“ 2014

(5.7. - 12.7.2014)

Červen

II. ročník turnaje O přeborníka Heřmanova Městce

(21.6.2014)

 

O Rohozecký soudek

(14.6.2014)

 

Šachový turnaj mládeže o přeborníka Kunratic

(7.6.2014)

 

Memoriál Pavla Šimíčka 2014

(7.6.2014)

Květen

Krajský přebor jednotlivců v rapid šachu 2014 – seniorské kategorie

(31.5.2014)

 

Krajský přeboru družstev v rapid šachu 2014 – 24.5.2014

(24.5.2014)

 

Memoriál J. Klápštěho – 17.5.2014 – DDM Nové Město pod Smrkem

(17.5.2014)

 

O Pohár Českolipské šachové akademie

(10.5.2014)

 

Pohár Osvobození – Bleskový turnaj – Krásná Lípa 8.5.2014

(8.5.2014)

 

20.ročník Strážského rapidu

(3.5.2014)

Duben

Jarní Krkonošský Turnaj 2014 – sobota 26.4 – Rokytnice nad Jizerou

(26.4.2014)

 

Velikonoční vejce 21.04.2014

(21.4.2014)

 

Jarní žákovský turnaj – ŠK Stráž pod Ralskem 19.4.2014

(19.4.2014)

 

Krajský přebor ŠSLK do 8 a do 10 let – ŠK Stráž pod Ralskem 19.4.2014

(19.4.2014)

 

XIX. Velikonoční šachový turnaj – Železný Brod

(17.4.2014)

 

11. ročník šachového turnaje žáků a dorostenců v rapid šachu – Teplice

(12.4.2014)

 

Šachová olympiáda družstev mládeže – TJ Desko Liberec 12.4.2014

(12.4.2014)

 

Rapid Hejnice 12.4.2014

(12.4.2014)

 

Velikonoční šachový turnaj v rapid šachu – DDM Libertin Česká Lípa 5.4.2014

(5.4.2014)

DDM Libertin Česká Lípa, pořádá 5.4,2014 Velikonoční šachový turnaj v rapid šachu, pro registrovaní a neregistrovaní šachisté narozeni 1999 či později. Více v propozicích.

Březen

Krajský přebor ŠSLK družstev mladších žáků 2014

(29.3.2014)

Únor

VI. ŠACHOVÝ TURNAJ MLÁDEŽE – 15.2.2014 – Kamenický Šenov

(15.2.2014)

15. února 2014 v sobotu od 08:30 hod. v Městské knihovně Kamenický Šenov proběhne VI ŠACHOVÝ TURNAJ MLÁDEŽE pro registrované i neregistrované hráče narozené 1999 a mladší.

 

Přebor škol v šachu 2013-2014 Krajské kolo – Liberecký kraj

(11.2.2014)

Soutěž bude probíhat ve třech věkových kategoriích :

1. žáci z 1. – 5. tříd ZŠ

2. žáci z 6. – 9. tříd ZŠ a příslušných ročníků víceletých gymnázií

3. studenti a žáci SŠ a VOŠ

 

3. ROČNÍK MEMORIÁLU ZDEŇKA KOBRA

(1.2.2014)

2013

Prosinec

Vánoční turnaj v bleskové hře Libštát

(28.12.2013)

 

Štěpánská trofej 26.12.2013

(26.12.2013)

 

Vánoční rapid 2013 v Rokytnici nad Jizerou 26.12. 2013

(26.12.2013)

 

Vánoční šachový turnaj v rapid šachu Libertin 2013

(7.12.2013)

Dům dětí a mládeže Libertin Česká Lípa pořádá v sobotu 7. prosince 2013 Vánoční turnaj v rapid šachu. Více viz propozice.

Listopad

Liberec Open

(30.11.2013)

20. ročník šachového turnaje jednotlivců v rapid šachu

 

Okresní kolo přeboru škol 2013/2014 – okres Česká Lípa

(28.11.2013)

 

Okresní kolo přeboru škol 2013/2014 – okres Semily

(27.11.2013)

Říjen

Krajský přebor družstev starších žáků 2013/2014

(31.10. - 26.4.2014)

Pětičlenná družstva žáků
Ke každému zápasu musí nastoupit:
a) 3 žáci (žákyně) narození 1999 či mladší
b) 1 mladší žák (žákyně) narozený(á) 2002 či mladší
c) 1 dívka narozená 1999 či mladší nebo žák narozený 2004 či mladší
http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1310

 

VC NŠA – Sloup 2013

(19.10.2013)

Září

Rapid „Turnovský Granát“ – Turnov

(14.9.2013)

Srpen

Akademické MČR – Brno

(24.8. - 1.9.2013)

Červenec

Open Desko Liberec 2013

(20.7. - 27.7.2013)

Turnaj letos proběhne také jako krajský přebor jednotlivců.

Červen

Open České Švýcarsko 2013

(30.6. - 7.7.2013)

 

Krajského přeboru družstev v rapid šachu 2013

(22.6.2013)

 

KPD rapid – Liberec

(22.6.2013)

 

MEMORIÁL Pavla Šimíčka – Liberec

(15.6.2013)

 

Podháj 2013 „O Rohozecký soudek“

(8.6.2013)

 

KPD v bleskové hře – Liberec

(8.6.2013)

Květen

Krajský přebor seniorů – Liberec

(25.5.2013)

 

KP rapid HD – Nové Město p. S.

(18.5.2013)

 

Olympiáda mládeže – Liberec

(11.5.2013)

 

Pohár Osvobození – Krásná Lípa

(8.5.2013)

 

Strážský rapid 2013 – Stráž p. R

(4.5.2013)

 

Rapid – Cvikov

(4.5.2013)

Duben

Jarní Orelský turnaj Turnov

(27.4.2013)

 

VC NŠA Kunratice u Cvikova

(27.4.2013)

 

Jarní žákovský turnaj – Stráž p. R.

(20.4.2013)

 

Rapid – Rokytnice n. J.

(20.4.2013)

 

Krajský přebor ŠSLK H8, H10 – Stráž p. R.

(20.4.2013)

 

Velikonoční turnaj mládeže – Česká Lípa

(6.4.2013)

Březen

Velikonoční turnaj Hejnice 2013

(23.3.2013)

 

KP ŠSLK družstev mladších žáků – Sloup v Č.

(23.3.2013)

 

V. Šachový turnaj Mládeže, VC NŠA – Kamenický Šenov

(16.3.2013)

Únor

2. ročník Memoriálu Zdeňka Kobra

(2.2.2013)

Leden

Přebor škol Libereckého kraje v šachu

(30.1.2013)

 

Turnaj DDM Varnsdorf

(12.1.2013)

2012

Prosinec

Blesk – Libštát

(28.12.2012)

 

Štěpánská trofej – Krásná Lípa

(26.12.2012)

 

Rapid – Rokytnice n. J.

(26.12.2012)

 

Tradiční Vánoční šachový open – Hejnice

(26.12.2012)

 

Okresní kolo přeboru škol – Tanvald

(20.12.2012)

 

Vánoční turnaj mládeže – Česká Lípa

(8.12.2012)

Listopad

Liberec Open 2012

(3.11.2012)

 

Podzimní šachový rapid Orel – Turnov

(3.11.2012)

Říjen

Žákovský turnaj – Sloup v Čechách

(20.10.2012)

Září

Memoriálu Věry Menčíkové 2012 – Lomnice n.P.

(28.9.2012)

Srpen

Metalmex Open 2012 + KP

(11.8. - 18.8.2012)

 

Fejfarův memoriál 36. ročník – Nový Bor

(4.8.2012)

Červenec

Open Desko Liberec, Chess 960 Fischerovy šachy – doprovodný turnaj

(26.7.2012)

 

Open Desko Liberec – rapid turnaj A

(21.7. - 28.7.2012)

 

Open Desko Liberec – hlavní

(21.7. - 28.7.2012)

 

Open „České Švýcarsko“ 2012

(1.7. - 8.7.2012)

 

Open „České Švýcarsko“ 2012 – KP mládeže

(1.7. - 8.7.2012)

Červen

Podháj 2012 „O rohozecký soudek“

(16.6.2012)

 

Krajský přebor družstev v rapidu – Frýdlant

(2.6.2012)

Květen

Krajský Přebor ŠSLK 2012 do 10 let – Stráž p.R.

(27.5.2012)

 

Rapid mládeže – Stráž p. R.

(27.5.2012)

 

Šachový turnaj o přeborníka Kunratic pro děti a dospělé

(26.5.2012)

 

Ještědský šachový turnaj – Liberec

(26.5.2012)

 

KP rapid mládeže 2012 ŠSLK Memoriál J. Klápštěho (XII. ročník) – Nové Město p. S.

(19.5.2012)

 

KP stM/mMrapid – Nové Město p. S.

(19.5.2012)

 

Krajská olympiáda mládeže ŠSLK – Liberec

(8.5.2012)

 

Strážský rapid

(5.5.2012)

 

Rapid ml. – Cvikov

(5.5.2012)

 

Rapid – Cvikov

(5.5.2012)

Duben

Krajský přebor ŠSLK družstev mladších žáků 2012 – Sosnová

(28.4.2012)

 

Jarní Orelský šachový turnaj v rapidu – Turnov

(28.4.2012)

 

Jarní turnaj mládeže – Česká Lípa

(21.4.2012)

 

Rapid – Rokytnice

(7.4.2012)

Březen

Velikonoční turnaj v rapidu 2012 – Hejnice

(31.3.2012)

Únor

Přebor škol v šachu – krajské kolo, kategorie střední školy – N. Bor

(14.2.2012)

 

Open Nový Bor 2012

(11.2. - 18.2.2013)

 

KP seniorů – Liberec

(10.2.2012)

 

KP ŠSLK, Memoriál Zdeňka Kobra – Liberec

(4.2.2012)

 

Regionální přebor Jablonec n. N. – Liberec, skupina A

(2.2. - 19.4.2012)